Tongelreep 1a

Nationaal Zwemcentrum de Tongelreep

Nieuw pand met geluids- en ontruimingsinstallatie voor Eindhovens zwembad

Al jaren is de Tongelreep één van de succesvolste, internationale zwemcentra. Zwemmers, waaronder wereldkampioenen en Olympische medaillewinnaars, komen naar het Eindhovense bad voor topwedstrijden. Tijdens dit soort evenementen is het van groot belang dat geluids- en ontruimingsinstallaties goed werken.

Heuvelman heeft al eerder het Pieter van den Hoogenband zwembad mogen voorzien van een vaste geluidsinstallatie. Een zwembad is niet de meest eenvoudige locatie voor een goed werkende installatie: er moet rekening gehouden worden met meerdere onderdelen: chloordampen, het galmen van de ruimte en het bereiken van zowel het publiek op de tribune als de zwemmer in het water.

4250 m2 zwemwater

8 verschillende zwembaden

Nieuwbouw in 2025

Begin 2023 gaf de gemeenteraad van Eindhoven groen licht voor het bouwen van een nieuwe Tongelreep. Ondertussen is de eerste fase van de verbouwing afgerond en is het nieuwe instructiebad, 25-meterbad en sportbad in gebruik genomen. Samen met NSC Beveiligingstechniek B.V. hebben we een unieke geluids- en ontruimingsinstallatie mogen plaatsen.

Met behulp van een grote kraan is het serverrack vanuit de Heuvelman-vrachtwagen richting de serverruimte gebracht voor installatie. Daarnaast is in deze drie zwembaden de nieuwe geluidsinstallatie opgehangen en geïnstalleerd. In fase twee van dit project worden er nog twee nieuwe zwembaden gerealiseerd.

Tongelreep 2a
Tongelreep 3a

Laten we in contact komen

Weten hoe we jouw bedrijf een stapje hoger kunnen tillen? Neem dan contact op! 

Heuvelman staat voor:

  • Innovatieve audiovisuele totaaloplossingen op maat
  • Betrouwbare en duurzame dienstverlening
  • Ervaren en vakkundig team met focus op hoge kwaliteit
  • Persoonlijke ondersteuning van begin tot eind
  • Flexibel in planning en uitvoering
  • ISO 27001 gecertificeerd voor verhuur- en verkoopprojecten